Умови проживання в нашому таборі

 • Інфраструктура

  Це унікальне місце розташоване біля міста Остер, в 500 метрах від великого пісчаного пляжу на березі Десни, ідеальне для оздоровлення дітей. До табору веде асфальтна дорога. Сосновий ліс сухий та світлий, Десна-одна з найчистіших річок України, неповторні пейзажі та чисте повітря чекають на наших гостей.

 • Безпека

  Безпека літнього табору забезпечується цілодобовим чергуванням охорони, а також пожежником та поліцією. Всі об’єкти протестовані перед введенням в експлуатацію. Всі діти мають страховку. Супровід під час походів та екскурсій. Безпечне оздоровлення дитини – це наш пріоритет.

 • Медичне забезпечення

  Кваліфікований медичний персонал надає необхідну первину допомогу цілодобово. Всі виховники пройшли курс першої домедичної допомоги і мають відповідні сертифікати.

 • Гігієна

  Ми любимо чистоту, тому приділяємо цьому особливу увагу під час дитячого відпочинку. Обладнані душові кабіни з теплою водою, яка нагрівається спеціальною системою. Вбиральні освітлені , обладнані унітазами, прибираються двічі на день. Кожна команда на своїй території має санітарну зону з умивальниками та місцем для сушки речей.

 • Проживання

  Жителі літнього табору “Літотут” мешкають в нових комфортних наметах по 2-3 особи. Намети з антимоскітною сіткою знаходяться на дерев’яних настилах. Діти об’єднані в групи за віком від 9 до 17 років включно по 15 осіб з якими цілодобово знаходяться 2 дорослих професійних виховника.

 • Харчування

  На свіжому повітрі апетит по справжньому тваринний! Їмо смачно і з задоволенням 5 разів на день: поживний сніданок, смачний обід, солодкий полуденок, фантастичну вечерю та легкий надвечірок з гарячим чаєм з найкращими друзями біля вогнища .. Враховуються особливості харчування- вегетаріанці, вегани тощо. А також- кулінарні майстер-класи (пироги на кострі- міф чи правда?), конкурси з приготування традиційних страв та пікніки.

літотут
літотут
літотут
літотут
літотут
літотут
літотут
літотут
літотут